Kadıköy Osmanağa Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Osmanağa Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti sunan su tesisat firmasıyız. Teknolojik cihazlardan yardım alarak ekibimizin tecrübesiyle işimizi en iyisiyle teslim ediyoruz. Cihazlar olmadan su kaçağını bulmak çok zorlar hatta genellikle bulunmaz. Düşünsenize duvar veya fayans altında su tesisatınızda bir su kaçağı var ve gözle göremiyorsunuz sadece sağ duyunuzla yada gördüğünüz nem rutubet benzeri bölgede kaçak var diyemeyiz. Akustik dinleme cihazımız en hassas ve en ufak su kaçaklarını bize ses olarak bildirir ve noktasal tespit yaparız o kadar iddalıyızki bulamadığımız su kaçağı tespiti işlemlerine ÜCRET TALEP ETMİYORUZ. Kadıköy su kaçağı tespiti yaparken basınçlı test pompası cihazımızla uzman ekiplerimiz öncelikle tesisatınızı kontrol eder eğer bar basıncı düşüyorsa tüm musluklarınız kapalı olmasına rağmen evinizde su kaçağı vardır anlamına gelir. 057 numaralı telefondan bizlere ulaşıp en uygun su kaçağı tespiti ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üst komşunuzdan size veya sizden alt komşunuza su sızıntısı olabilir. Bazen gözle görülen su kaçakları aynı yerden olmayabilir bunun nedeni su akışkan bir element olduğu için kendine bulduğu her yerden ilerleyebilir. Bu yüzden bizde üstün teknoloji cihazlardan yardım alıyoruz ve noktasal tespitlerle bütçenizi koruyup her yeri kırmıyor sadece kaçağın olduğu bölgeyi kırıp onarımını yapıyoruz.

Kadıköy su kaçağı bulma ve onarma işlemleri firmamız tarafından un uygun ve kaliteli olarak yapılmaktadır. Yıllarını bu işe vermiş ve cihaz kullanımını en iyi şekilde bilen uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Su kaçağının nedenleri aslında çok basit. Evinizde yaptırdığınız tadilatlarda deli cisimlerin hasar vermesiyle. Yıpranmış eski borularınızın tahrip olmasıyla. Kullanılan malzemelerin kalitesizliğinden. Musluk, batarya başlılkları, klozet rezervuar contalarından sızan sularda su kaçağına neden olur. Yapılması gereken ihmal edilmeden hemen bizlere ulaşmaktır. Kadıköy su kaçağı bulma işlerinize talibiz. Evinize yakın olan hemen gelecek olan cihazsız tesisatçılara yönelmektense işinin ehli teknolojik cihazlardan yardım alan ve uzman ekipleriyle bu işi resmi yapan firmaları seçmeniz maddi ve manevi açıdan sizi fayda sağlayacak. Ares su kaçağı tespiti firması olarak yapılan işlemlere 1 yıl garanti veriyoruz. Kadıköy semtimiz İstanbul’un en eski ilçelerindendir bina yaşları eski olan yapılarda su kaçağı daha fazla görülmektedir. Daha eski dönemlerde demir su boruları kullanılırdı. Bu demir borular paslanmadan dolayı daha sık su sızıntı olayları yaşanırdı. Artık daha uzun yıllar dayanıklı olan plastik borular tercih ediliyor alt yapı işlerinize de talibiz.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

18+ Yıl İş TecrübesiSu Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Kadıköy’in En İyi Tesisat FirmasıKameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine ServisMobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili HizmetNoktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve TamiriSu Kaçağı Bulma ve Onarımı

Kadıköy su kaçağı tespit cihazı akustik dinleme yöntemidir. Kullanmış olduğumuz cihaz alman ürünü olan trotec markadır. Fiyat olarak diğer su kaçak tespiti için kullanılan cihazlardan daha yüksektir. Bunun nedeni daha kaliteli ve daha hassas olması ve dijital ekranı olmasıdır. İnternette sık karşılaştığımız her cihaz aynı işi görür mü sorusu oluyor maalesef ki her cihaz aynı değil, arada ciddi fiyat farkları vardır. Biz ürünlerimizi seçerken daha iyi bir hizmet sunmak adına kaliteli cihazlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun başlıca nedenleri kalitesiz 4000 tl gibi komik rakamlara bile satılan cihazların yanılma payı daha yüksek olur. Hassasiyet Kadıköy su kaçağı tespiti için en önemli şeydir. En hassas su seslerini duymak ve noktasal tespit yapmak için ustalık ve yüksek kaliteli cihazlar gerekiyor. Sizlere sunulan hizmet den memnun kalmadığınız taktirde bizim sadece bir kez gördüğümüz müşterimiz olursunuz. Biz bunun yerine ömürlük müşteri potansiyeline sahip olmayı hedefliyoruz. Hali hazırda fazlalıkla müşteri portföyümüz bulunmakta neden sizde bizimle çalışmayasınız ki kalite ve uzmanlık ares su kaçağı tespiti firmasında.

Kadıköy Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ares su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Kadıköy Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.